

Ekstraklasa: Dwóch ważnych piłkarzy Lecha wykartkowanych
Lech Poznań będzie przystępował osłabiony do najbliższych meczów Ekstraklasy. W spotkaniu z Pogonią Szczecin dwunastą żółtą kartkę zobaczył Łukasz Trałka, przez co będzie pauzować w meczach z Lechią Gdańsk i Cracovią. Z kolei tylko w spotkaniu z Lechią nie wystąpi Tamas Kadar za ósmą żółtą kartkę.
Oczywiście przerwa obydwóch zawodników nie będzie zbyt długa, bowiem 2 maja zagrają w finale Pucharu Polski na Stadionie Narodowym przeciwko Legii Warszawa. Wciąż zagrożeni absencją w Ekstraklasie są także Tomasz Kędziora i Dariusz Dudka.
-
AktualnościNeymar nie zagra z Haiti – pozostaje w New Jersey, by przygotować się do meczu ze SzkocjąNowacki / 19 czerwca 2026, 12:58
-


AktualnościMiroslav Koubek: 1:1 z RPA – żal niewykorzystanych sytuacji, ale reprezentacja Czech wciąż ma szanseNowacki / 19 czerwca 2026, 12:36
-


AktualnościKto sędziuje spotkanie Szkocja - Maroko? Poznaj arbitra tego meczu (20.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 12:15
-


AktualnościOceny piłkarzy po meczu Meksyk - Korea Południowa (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 11:49
-

AktualnościMeksyk - Korea Południowa statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 11:48
-

AktualnościUSA - Australia przewidywane jedenastki na spotkanie | 19.06.2026Nowacki / 19 czerwca 2026, 11:05





































