

Douglas Costa: Byłbym zainteresowany transferem do Chelsea
Douglas Costa w lutym w specjalnym wywiadzie dla Goal.com potwierdził, że jest gotów opuścić Szachtar Donieck na rzecz transferu do Chelsea FC. Brazylijczyk ponownie powtórzył swoje słowa i dodał, ze The Blues wraz z Jose Mourinho są dla niego najlepszym obecnie klubem.
"Byłbym bardzo zainteresowany przejściem do Chelsea. Dużo mówił mi o tym klubie Willian, ale przede wszystkim chciałbym spróbować pracy z Jose Mourinho. Odkąd wyjechałem z Brazylii miałem okazję trenowania ze świetnym trenerem jakim jest Mircea Lucescu, ale chciałbym spróbować czegoś nowego. Poza tym chciałbym zagrać w Premier League, która jest najlepszą ligą świata, bo nigdy nie wiadomo do końca która drużyna wygra, a to zawsze motywuje do pracy." - stwierdził Costa w wywiadzie dla FourFourTwo.
24-letni pomocnik Szachtara chciałby przenieść się już w letnim okienku transferowym. Zimą Chelsea zdecydowała o ściągnięciu Juana Cuadrado z Fiorentiny, przez co nie doszło do transferu Brazylijczyka.
foto: Guardian
-
AktualnościWyjściowe składy na spotkanie Meksyk - Korea Południowa. Kto zagra od pierwszej minuty? (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 2:03
-


AktualnościKanada - Katar podstawowe składy. Znamy wyjściowe jedenastki (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 23:07
-


AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na spotkanie Szwajcaria - Bośnia i Hercegowina (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 20:06
-



AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Czechy - RPA (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:10
-



AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Czechy - RPA (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:10
-

AktualnościMeksyk - Korea Południowa przewidywane składy drużyn | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:08





































