Doniesienie: Maciej Bartoszek zostanie trenerem Wisły Płock

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Radosław Sobolewski nie jest już trenerem Wisły Płock. Jego następcą może zostać Maciej Bartoszek, o czym poinformował Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl. 

W poniedziałek władze Wisły Płock ogłosiły rozwiązanie umowy z Radosławem Sobolewskim, który prowadził zespół od 05 sierpnia 2019 roku. Jak ustalił Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl, możliwe, że do końca sezonu “Nafciarzy” poprowadzi Maciej Bartoszek. 44-letni szkoleniowiec miał już zostać zaproszony na rozmowę z władzami trzynastej drużyny PKO BP Ekstraklasy.

Maciej Bartoszek w marcu zakończył współpracę z pierwszoligową Koroną Kielce, gdzie jednocześnie pełnił funkcję trenera i dyrektora sportowego. Wcześniej pracował w dwóch ekstraklasowych klubach: GKS-ie Bełchatów i Bruk-Bet Termalice Nieciecza.

Maciej Bartoszek w Płocku miałby być tylko opcją tymczasową. Po zakończeniu trwającego sezonu szkoleniowcem “Nafciarzy” miałby zostać Jerzy Brzęczek. Dla byłego selekcjonera reprezentacji Polski byłby to powrót na stadion miejski im. Kazimierza Górskiego po trzech latach przerwy.

Po 24. kolejkach PKO BP Ekstraklasy Wisła Płock zajmuje 13. miejsce w tabeli z 25. punktami na koncie. W następnej serii gier niebiesko-biało-niebiescy zagrają u siebie z Jagiellonią Białystok (18.04, 15:00).


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *