Dobre wieści dla fanów Ibrahimovicia

MUFC

Szwedzki napastnik, Zlatan Ibrahimović, przeszedł w Pittsburghu operację kontuzjowanego kolana. Jak poinformował jego agent, Mino Raiola, 35-latek wróci jeszcze na murawę.

Przypomnijmy, że Ibrahimović nabawił się kontuzji podczas rewanżowego spotkania z Anderlechtem Bruksela w ramach Ligi Europy. Wiele wskazywało na to, że mógł to być ostatni mecz Szweda, ale jak się okazuje wszystko idzie dobrym kierunku i już teraz można oczekiwać powrotu Ibrahimovicia.

“Teraz czeka go powrót na boisko. Możemy potwierdzić, że jest to kontuzja, która nie wyklucza go z kontynuowania kariery.” – powiedział Mino Raiola, nie tylko jego agent, ale i bliski przyjaciel. “Operację przeprowadzili dr Freddie Fu oraz dr Volker Musahl z UPMC Sports Medicine w Pittsburgu. Zlatan już rozpoczął rehabilitację i zostanie pod dozorem tych dwóch lekarzy.” – dodał Włoch.

Wciąż jednak pozostają dwie niewiadome. Kiedy i za jaki klub wróci na murawę szwedzki napastnik? Prawdopodobnie już w tym roku go nie zobaczymy, a czy będzie występował wciąż w Manchesterze United? Wiele wskazuje na to, że Ibrahimović mógłby przenieść się za Atlantyk, a tam zakończyć karierę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi