Dlaczego Jerome Bonnissel nie dołączył do Arsenalu?

Były obrońca Fulham Jerome Bonnissel wyjawił, że Arsenal wielokrotnie próbował podpisać z nim kontrakt, kiedy szkoleniowcem Kanonierów był Arsene Wenger.

Minęło ponad dziesięć lat, kiedy 47-latek przeszedł na emeryturę. Doświadczony Francuz w rozmowie z L’Equipe potwierdził, że podczas pobytu w Deportivo La Coruna omal nie podpisał kontraktu z Arsenalem.

W 1996 roku były lewy obrońca przeniósł się z Montpellier do Deportivo La Coruny, gdzie spędził trzy sezony.

– Podczas mojej trzyletniej przygody z Deportivo wydawało mi się, że podpiszę kontrakt z Arsenalem. Pod koniec każego sezonu rozmawiałem z Arsenem Wengerem. David Dean przyleciał do mnie samolotem, ale dyrektorzy Deportivo go nie przyjęli. Ówczesny prezes nie chciał mnie sprzedawać, ponieważ londyńska drużyna nie zaoferowała wystarczającej kwoty. W końcu przeniosłem się do Bordeaux, a następnie Fulham, ponieważ bardzo chciałem sprawdzić, jak jest w Premier League.

Bonnissel przybył na Craven Cottage w 2003 roku. Niestety podczas Boxing Day odniósł poważną kontuzję, która przekreśliła karierę na wysokim poziomie.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.