Debiut reprezentanta Polski w Anglii

Skysports.com

Ponad pół roku czekał reprezentant Polski, Bartosz Kapustka na debiut w pierwszym zespole “Lisów”. Ofensywny pomocnik na murawie pojawił się w 84. minucie w rozgrywkach Pucharu Anglii z Evertonem.

21-letni Bartosz Kapustka na boisko wszedł przy wyniku (2:1) dla Leicester i udało im się utrzymać wynik. Były zawodnik Cracovii Kraków w 90. minucie otrzymał żółtą kartkę, a wcześniej oddał strzał na bramkę. Miejmy nadzieję, iż szkoleniowiec “Lisów” częściej będzie dawał szanse zdolnemu pomocnikowi. Kolejnego rywala w Pucharze Anglii Leicester City pozna w najbliższy poniedziałek. Przypomnijmy, że Bartosz Kapustka w Anglii pojawił się po tym jak świetnie zaprezentował się podczas EURO 2016 we Francji i był łakomym kąskiem na rynku transferowym. Leicester City było skłonne wydać za 21-latka 5. mln euro.