Sky Italia

Według włoskiej telewizji Rai, właściciel Napoli, Aurelio De Laurentiis chce zatrzymać Manolo Gabbiadiniego. Ma to związek ze słabą postawą drużyny we wczorajszym spotkaniu z Palermo.

Saga zatytułowana “Gabbiadini w Southampton” trwa w najlepsze. Wczoraj późnym wieczorem okazało się, że kontrowersyjny producent filmowy, a zarazem właściciel Napoli, Aurelio De Laurentis, nie puści tak łatwo włoskiego napastnika do klubu z Premier League. Nie jest to pierwsza taka sytuacja, bowiem wiadomo, że ekscentryczny właściciel klubu jest bardzo trudną osobą do negocjacji.

Żądania klubu są bardzo wygórowane, za swojego zawodnika oczekują 20 mln €, przy czym Święci oferują “tylko” 18 mln € + procent od przyszłej sprzedaży zawodnika. Jednak stacja Rai informuje, że po zakończeniu spotkania z Palermo, De Laurentiis był tak zdenerwowany, że zastanawia się, by nie zatrzymać Włocha.

Gabbiadini w Napoli nie ma ugruntowanej pozycji, o miejsce w składzie walczy z Driesem Mertensem czy powracającym do zdrowia Arkadiuszem Milikiem.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.