David Luiz: Przyszedłem do Arsenalu, ponieważ widzę, że ten klub ma potencjał aby czegoś dokonać

luiz

fot. David Luiz | thesun.co.uk

David Luiz w rozmowie z The Telegraph wytłumaczył dlaczego zdecydował się na przejście do Arsenalu. Brazylijczyk przed dołączeniem do Kanonierów reprezentował barwy Chelsea.

Piłkarz w szczerej rozmowie wyjawił, że powodem jego odejścia był brak porozumienia z menadżerem “The Blues” – Frankiem Lampardem.

Ja i Lampard odbyliśmy szczerą rozmowę. Jak mężczyzna z mężczyzną – powiedział David Luiz. – Jego wizja futbolu była różna od mojej. Po prostu się zgodziliśmy: “ok, idźmy dalej”. W szczery i dojrzały sposób – wyjawił obrońca.

32-latek odniósł się także do tego, dlaczego wybrał taki  kierunek. Piłkarz przyznał, że filozofia klubu z Emirates Stadium bardzo mu się spodobała i widzi w Arsenalu ogromny potencjał.

Przybyłem tutaj, ponieważ widzę, że klub ma potencjał aby czegoś dokonać, aby walczyć o to. To jest moja mentalność, moja ambicja, to jest to, czego chcę od klubu – skomentował.

W barwach “Kanonierów” David Luiz rozegrał dotychczas 8 spotkań. We wszystkich meczach wystąpił w pełnym wymiarze czasowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *