CLJ: Terminarz grupy zachodniej
Przedstawiam terminarz gier Centralnej Ligi Juniorów w grupie zachodniej. W pierwszej kolejce wicemistrz Polski (Lech) zagra na wyjeździe z UKP Zielona Góra.
Kolejka 1 – 01/02.08
UKP Zielona Góra – Lech Poznań
FC Wrocław Academy – Arka Gdynia
Gwarek Zabrze – Górnik Zabrze
Warta Poznań – Ruch Chorzów
Bałtyk Koszalin – Pogoń Szczecin
Arka Nowa Sól – Lechia Gdańsk
Pomologia Prószków – Zagłębie Lubin
Zawisza Bydgoszcz – Śląsk Wrocław
Kolejka 2 – 08/09.08
Lech Poznań – Pomologia Prószków
Arka Gdynia – Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin – Zawisza Bydgoszcz
Lechia Gdańsk – UKP Zielona Góra
Pogoń Szczecin – Arak Nowa Sól
Ruch Chorzów – Bałtyk Koszalin
Górnik Zabrze – Warta Poznań
FC Wrocław Academy – Gwarek Zabrze
Kolejka 3 – 15/16.08
Zawisza Bydgoszcz – Lech Poznań
Gwarek Zabrze – Arka Gdynia
Warta Poznań – FC Wrocław Academy
Bałtyk Koszalin – Górnik Zabrze
Arka Nowa Sól – Ruch Chorzów
UKP Zielona Góra – Pogoń Szczecin
Pomologia Prószków – Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin
Kolejka 4 – 22/23.08
Lech Poznań – Śląsk Wrocław
Arka Gdynia – Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk – Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Szczecin – Pomologia Prószków
Ruch Chorzów – UKP Zielona Góra
Górnik Zabrze – Arka Nowa Sól
FC Wrocław Academy -Bałtyk Koszalin
Gwarek Zabrze – Warta Poznań
Kolejka 5 – 29/30.08
Zagłębie Lubin – Lech Poznań
Warta Poznań – Arka Gdynia
Bałtyk Koszalin – Gwarek Zabrze
Arka Nowa Sól – FC Wrocław Academy
UKP Zielona Góra – Górnik Zabrze
Pomologia Prószków – Ruch Chorzów
Zawisza Bydgoszcz – Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk
Kolejka 6 – 05/06.09
Arka Gdynia – Lech Poznań
Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów – Zawisza Bydgoszcz
Górnik Zabrze – Pomologia Prószków
FC Wrocław Academy – UKP Zielona Góra
Gwarek Zabrze – Arka Nowa Sól
Warta Poznań – Bałtyk Koszalin
Kolejka 7 – 12/13.09
Lech Poznań – Lechia Gdańsk
Bałtyk Koszalin – Arka Gdynia
Arka Nowa Sól – Warta Poznań
UKP Zielona Góra – Gwarek Zabrze
Pomologia Prószków – FC Wrocław Academy
Zawisza Bydgoszcz – Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów
Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin
Kolejka 8 – 19/20.09
Pogoń Szczecin – Lech Poznań
Arka Gdynia – Lechia Gdańsk
Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław
FC Wrocław Academy – Zawisza Bydgoszcz
Gwarek Zabrze – Pomologia Prószków
Warta Poznań – UKP Zielona Góra
Bałtyk Koszalin – Arka Nowa Sól
Kolejka 9 – 26/27.09
Lech Poznań – Ruch Chorzów
Arka Nowa Sól – Arka Gdynia
UKP Zielona Góra – Bałtyk Koszalin
Pomologia Prószków – Warta Poznań
Zawisza Bydgoszcz – Gwarek Zabrze
Śląsk Wrocław – FC Wrocław Academy
Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin
Kolejka 10 – 03/04.10
Górnik Zabrze – Lech Poznań
Arka Gdynia – Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów – Lechia Gdańsk
FC Wrocław Academy – Zagłębie Lubin
Gwarek Zabrze – Śląsk Wrocław
Warta Poznań – Zawisza Bydgoszcz
Bałtyk Koszalin – Pomologia Prószków
Arka Nowa Sól – UKP Zielona Góra
Kolejka 11 – 10/11.10
Lech Poznań – FC Wrocław Academy
UKP Zielona Góra – Arka Gdynia
Pomologia Prószków – Arka Nowa Sól
Zawisza Bydgoszcz – Bałtyk Koszalin
Śląsk Wrocław – Warta Poznań
Zagłębie Lubin – Gwarek Zabrze
Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów
Kolejka 12 – 17/18.10
Gwarek Zabrze – Lech Poznań
Arka Gdynia – Ruch Chorzów
Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin
FC Wrocław Academy – Lechia Gdańsk
Warta Poznań – Zagłębie Lubin
Bałtyk Koszalin – Śląsk Wrocław
Arka Nowa Sól – Zawisza Bydgoszcz
UKP Zielona Góra – Pomologia Prószków
Kolejka 13 – 24/25.10
Lech Poznań – Warta Poznań
Pomologia Prószków – Arka Gdynia
Zawisza Bydgoszcz – UKP Zielona Góra
Śląsk Wrocław – Arka Nowa Sól
Zagłębie Lubin – Bałtyk Koszalink
Lechia Gdańsk – Gwarek Zabrze
Pogoń Szczecin – FC Wrocław Academy
Ruch Chorzów – Górnik Zabrze
Kolejka 14 – 31.10
Bałtyk Koszalin – Lech Poznań
Arka Gdynia – Górnik Zabrze
FC Wrocław Academy – Ruch Chorzów
Gwarek Zabrze – Pogoń Szczecin
Warta Poznań – Lechia Gdańsk
Arka Nowa Sól – Zagłębie Lubin
UKP Zielona Góra – Śląsk Wrocław
Pomologia Prószków – Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 15 – 07/08.11
Lech Poznań – Arka Nowa Sól
Zawisza Bydgoszcz – Arka Gdynia
Śląsk Wrocław – Pomologia Prószków
Zagłębie Lubin – UKP Zielona Góra
Lechia Gdańsk – Bałtyk Koszalin
Pogoń Szczecin – Warta Poznań
Ruch Chorzów – Gwarek Zabrze
Górnik Zabrze – FC Wrocław Academy
Kolejka 16 – 14/15.11
Lech Poznań – UKP Zielona Góra
Arka Gdynia – FC Wrocław Academy
Górnik Zabrze – Gwarek Zabrze
Ruch Chorzów – Warta Poznań
Pogoń Szczecin – Bałtyk Koszalin
Lechia Gdańsk – Arka Nowa Sól
Zagłębie Lubin – Pomologia Prószków
Śląsk Wrocław – Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 17 – 21/22.11
Pomologia Prószków – Lech Poznań
Śląsk Wrocław – Arka Gdynia
Zawisza Bydgoszcz – Zagłębie Lubin
UKP Zielona Góra – Lechia Gdańsk
Arka Nowa Sól – Pogoń Szczecin
Bałtyk Koszalin – Ruch Chorzów
Warta Poznań – Górnik Zabrze
Gwarek Zabrze – FC Wrocław Academy
Kolejka 18 – 28/29.11
Lech Poznań – Zawisza Bydgoszcz
Arka Gdynia – Gwarek Zabrze
FC Wrocław Academy – Warta Poznań
Górnik Zabrze – Bałtyk Koszalin
Ruch Chorzów – Arka Nowa Sól
Pogoń Szczecin – UKP Zielona Góra
Lechia Gdańsk – Pomologia Prószków
Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław
Źródło: 90minut.pl