Cezary Kucharski szantażował Roberta Lewandowskiego, domagał się kilku milionów

fcbayern.com

“Super Express” ujawnia, że Robert Lewandowski miał być przez kilka miesięcy szantażowany przez Cezarego Kucharskiego – byłego agenta napastnika Bayernu Monachium.

Były menedżer 32-letniego snajpera we wrześniu powiadomił prokuraturę o nieprawidłowościach związanych z niepłaceniem podatków i rozliczania się z firmy RL Management. Sam Cezary Kucharski domagał się od Lewandowskiego 39 milinów złotych. “Super Express” dotarł do informacji, iż agent szantażował piłkarza. Domagał się kilku milionów złotych za milczenie.

Robert Lewandowski ma być należny niemieckiej skarbówce ogromne kwoty i od momentu, gdy Kucharski opuścił jego otoczenie, to wychodzą na jaw kolejne afery. – Mogę potwierdzić, że jestem pełnomocnikiem Roberta Lewandowskiego. Sprawa jest bardzo poważna. Na tym etapie mogę stwierdzić tyle, że  Robert Lewandowski będzie w tej sprawie współpracował z prokuraturą. To jest dla nas oczywiste – komentuje prof. Tomasz Siemiątkowski w “SE”. Możemy się spodziewać długiej sagi i na tym etapie pozostaje zbyt wiele niejasności.

źródło: se.pl / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.