Były piłkarz Bundesligi zatrzymany! Zarzut? Szmuglowanie marihuany!

Bild

W ciężarówce Marcelo Pletscha, byłego zawodnika Borussii Monchengladbach oraz Kaiserslautern, znaleziono 793 kilogramy marihuany. Piłkarzowi oraz jego dwóm kompanom grozi aż do 15 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania doszło w listopadzie ubiegłego roku w brazylijskim Toledo, ale dopiero teraz niemiecki Express zdołał to potwierdzić u odpowiednich władz Kraju Kawy. Tamtejsza policja twierdzi, iż podczas przeszukania znalazła w ciężarówce, aktualnie 40-letniego, Pletscha 854 paczki z narkotykiem. Jemu oraz dwóm mężczyznom, którzy równocześnie z nim zostali zatrzymani, grozi teraz od 5 do 15 lat za kratkami. Marcelo, który między 1999, a 2006 rokiem zagrał w Bundeslidze 169 spotkań, przebywa w więzieniu w Cascavel, gdzie oczekuje na rozpoczęcie procesu.

Byli koledzy z boiska nie wierzą w winę piłkarza. Marcel Witeczek, z którym Pletsch grał w Borussii twierdzi, że jest to dla niego szok: “Nie sądziłem, iż zawodnik Bundesligi może w ogóle pomyśleć o czymś takim. Mam głęboką nadzieję, że wszystkie zarzuty są nieprawdziwe.”

Wtóruje mu Michale Klinkert: “To jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe. Może po prostu znalazł się złym miejscu w złym czasie?”

Marcelo Pletsch po zakończeniu piłkarskiej przygody powrócił do rodzinnego Toledo, gdzie zarabiał na życie jako hodowca świń.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *