

Bundesliga: Przełamanie BVB oraz Eintrachtu
W dwóch niedzielnych meczach 23. kolejki niemieckiej Bundesligi mieliśmy przełamanie dwóch zespołów. Lidera rozgrywek oraz rewelację ligi. Natomiast zgoła odmienne nastroje panują w ekipie "Aptekarzy".
Eintracht Frankfurt po czterech remisach w końcu wygrał. Jedną z bramek dla Eintrachtu zdobył Luka Jović, który z 15. bramkami jest najskuteczniejszym strzelcem ligi. W drugim meczu Bayer Leverkusen przerwał swoją znakomitą serię - czterech zwycięstw z rzędu. Podopieczni Petera Bosza na Signal Iduna Park musieli uznać wyższość BVB. Tym samym Dortmundczycy przełamali swoją złą serię - trzech kolejnych remisów.
W następnej serii spotkań Eintracht podejmie Hoffenheim, Hannover zagra w Stuttgarcie, Borussia w Augsburg, a Bayer w Leverkusen zmierzy się z Freiburgiem.
niedzielne wyniki:
Hannover 96 - Eintracht Frankfurt 0:3 (0:0)
Ante Rebić 54', Luka Jović 63', Filip Kostić 90'
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen 3:2 (2:1)
Dan-Axel Zagadou 30', Jadon Sancho 38', Mario Gotze 60' - Kevin Voland 37', Jonathan Tah 75'
[table id=3 /]
-
AktualnościWyjściowe jedenastki na mecz Motor Lublin - Jagiellonia Białystok (31.07.2026)


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 20:04
-


AktualnościWisła Płock - Widzew Łódź wyjściowe składy na mecz. Znamy podstawowe jedenastki (31.07.2026)


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 17:28
-


AktualnościMarcus Rashford po sezonie w Barcelonie – klub pożegnał napastnika, nie aktywował opcji wykupu


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 16:30
-


AktualnościAtletico Madryt złożyło skargę na Barcelonę. Chodzi o rzekome naciski na Juliána Álvareza


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 16:02
-

AktualnościKontuzja Raula Asencio wyklucza obrońcę Realu Madryt na 4–6 tygodni


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 15:39
-

AktualnościJack Grealish wyjaśnia brak na przedsezonowym tournée Manchesteru City: to kontuzja, nie konflikt z Enzo Mareską


















Michał Bosak / 31 lipca 2026, 15:13

































