Bundesliga: Pewne zwycięstwo Schalke

facebook.com/S04

Piłkarze Schalke O4 pewnie wygrali 3:1 z Hoffenheim w 24. serii spotkań Bundesligi. W barwach gości 82. minuty rozegrał Eugen Polanski.

Wynik spotkania w 12. minucie otworzył Christian Fuchs. Austriacki obrońca strzelił swoją drugą bramkę w bieżącym sezonie. Na 2:0 cztery minuty przed zmianą stron podwyższył Max Meyer. 19-latek w 53. minucie podwyższył na 3:0, dla którego było to już piąte trafienie na boiskach Bundesligi. Honorową bramkę dla gości w 73. minucie strzelił Kevin Volland. Dla Reprezentanta Nieniec była to trzecia z rzędu i szósta bramka.

Eugen Polanski przebywał na boisku do 82. minuty. W tym czasie oddał dwa strzały, wygrał 13 z 26. pojedynków i przebiegł 10,5 km.

07.03.2015, godz. 15:30 FC Schalke – Hoffenheim 3:1 (2:0)
Gol1:0 – 12′ Christian Fuchs
Gol2:0 – 41′ Max Meyer
Gol3:0 – 53′ Max Meyer
Gol3:1 – 73′ Kevin Volland