Bundesliga: Pewne zwycięstwo Bayernu Monachium

fcbayern.de

W 8.kolejce Bundesligi obejrzeliśmy spotkanie Bayernu Monachium oraz Borussi M’gladbach. Zespół Carlo Ancelottiego wygrał 2:0.

Bayern Monachium od początku ruszył do przodu, szukając okazji na zdobycie bramki. Najpierw Rafinha z łatwością przedarł się przez obronę przeciwnika, jednak jego strzał o włos chybił bramkę. W 16.minucie Robert Lewandowski znalazł się przed fantastyczną okazją na zdobycie bramki! Otrzymał podanie w polu karnym, uderzył ale jego strzał trafia w słupek!

Chwilę później Vidal dokonał tego czego nie udało się Polakowi. Dośrodkowanie Rafinhi w pole karne, Chilijczyk najwyżej wyskakuje i pakuje piłkę głowę wprost pod poprzeczkę! W 31. minucie kolejna bramka dla Bayernu! Costa przyjął na klatkę w polu karnym dośrodkowanie od Alaby, minął jednego obrońcę i uderzył nisko obok interweniującego bramkarza!

Druga połowa zdecydowanie zwolniła. Przed szansą na zdobycie kontaktowego gola Andre Hahn. Niemiec przyjął dośrodkowanie na jedenastym metrze, uderzył a piłka zatrzymała się na słupku! Przed końcem spotkania Renato Sanchez przyjął podanie w okolicy pola bramkowego i uderzył na bramkę. Piłka zmierzała pod poprzeczkę lecz świetnie ustawiony Sommer w ostatniej chwili popisał się interwencją nie pozwalając na zmianę wyniku.