Bundesliga: Cenne zwycięstwo Borussii

facebook.com/borussia.global

W ostatnim meczu 31. kolejki niemieckiej Bundesligi piłkarze Herthy Berlin przegrali przed własną publicznością z Borussią Moenchengladbach 1:2. Dzięki temu zwycięstwu popularne Źrebaki są najlepszą drużyną na wiosnę.

Wynik spotkania w jedenastej minucie otworzył Max Kruse (dziesiąta bramka w sezonie). Dwie minuty później wyrównał Szwajcar Valentin Stocker. Wynik spotkania na pięć minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego ustalił Ibrahim Traore, który pojawił się na boisku dwanaście minut wcześniej.

W tabeli M’gladbah z 60. punktami są na trzecim miejscu, a klub ze stolicy Niemiec z 34 zajmuje trzynastą pozycję.

03.05.2015, godz. 17:30 Hertha Berlin – Borussia Moenchengladbach 1:2 (1:1)
0:1 – 11′ Max Kruse
1:1 – 13′ Valentin Stocker
1:2 – 85′ Ibrahim Traore