Bundesliga: Bez niespodzianki w Leverkusen

facebook.com/bayer04fussball

W 29. kolejce spotkań niemieckiej Bundesligi Bayer Leverkusen wygrał na własnym stadionie z Hannover 4:0. Autorem jednej z bramek został Stefan Kiesling, który zaliczył swoją czwartą bramkę w trzecim kolejnym meczu!

Wynik spotkania w 20. minucie otworzył Omer Toprak. Dla niemieckiego obrońcy był to premierowy gol w sezonie. Na 2:0 na pięć minut przez końcem pierwszej połowy podwyższył Julian Brandt. Pomocnik gospodarzy strzelił swoją drugą bramkę. cztery minuty po zmianie stron bramkę na 3:0 strzelił były reprezenatnt Grecji Kyriakos Papadopoulos (również druga bramka w sezonie). Wynik spotkania w 70. minucie ustalił Stefan Kiesling, dla którego było to ósme trafienie.

18.04.2015, godz. 15:30 Bayer Leverkusen – Hannover 96 4:0 (2:0)
Gol1:0 – 20′ Omer Toprak
Gol2:0 – 40′ Julian Brandt
Gol3:0 – 49′ Kyriakos Papadopoulos
Gol4:0 – 70′ Stefan Kiesling