Bohater Flamengo na dłużej w Brazylii?

Gabriel Barbosa

Zdjęcie: https://www.foxsports.com.br/

Dwie bramki Gabriela Barbosy walnie przyczyniły się do triumfu Flamengo Rio de Janeiro w finale Copa Libertadores. Wypożyczony z Interu Mediolan napastnik może na dłużej pozostać w brazylijskiej Serie A.

23-latek zasilił szeregi “O Mais Querido” w styczniu tego roku w ramach wypożyczenia z “Nerazzurri”. Miniony sezon był jednym z najlepszych w karierze zawodnika. W 38 występach w barwach CR Flamengo Barbosa zdobył aż 31 jeden bramek, z czego dwie – w 89′ i 92′ minucie – w finale klubowych mistrzostw Ameryki Południowej przeciwko River Plate.

Kierownictwo świeżo upieczonego mistrza Brazylii pozytywnie zapatruje się na dalszą współpracę z Barbosą. Zgodnie z doniesieniami zza oceanu pomiędzy stronami doszło już do wstępnych negocjacji.

– Jesteśmy w kontakcie z Interem. Niczego jeszcze nie uzgodniliśmy, ale negocjacje przebiegają dobrze. Wszystko będzie zależało od woli zawodnika. Wówczas dopiero będziemy mogli rozpocząć rozmowy o wynagrodzeniu i kwocie transferu – mówi Rodolfo Landim, prezes CR Flamengo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi