Bjelica: Obie drużyny mają duże szanse na awans

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Tradycyjnie na pomeczowej konferencji zabrali głos trenerzy obu ekip. Poniżej zapis tego, co powiedział trener gospodarzy po zremisowanym meczu z krakowską Wisłą, trener Nenad Bjelica.

Sądzę, że to nie był wielki mecz. Ruch dopiero się zaczął, gdy zdobyliśmy bramkę. Druga połowa w naszym wykonaniu na pewno lepsza. W pierwszej części gry było zbyt mało ruchu przy konstruowaniu akcji. Jeśli chodzi o defensywę to nie daliśmy stworzyć przeciwnikowi wielu szans. Mogę powiedzieć, że nasza gra w destrukcji była perfekcyjna. Rozwiązaniem sytuacji, w której jesteśmy to zdecydowanie jeszcze cięższa praca. Cieszy gra zawodników, którzy nie grali od dawna w pierwszej jedenastce. Czyli Arajuurrego i Wilusza, gratulacje szczególnie dla tego drugiego, bo nie grał na swojej nominalnej pozycji. Muszę także pogratulować Łukaszowi Trałce oraz oczywiście Dawidowi Kownackiego, który dał nam nadzieje, że możemy coś jeszcze zdziałać w tym dwumeczu z Wisłą.

Cieszy mnie to, że mamy jeszcze miesiąc do rewanżu. Szczególnie, że Wisła znajduje się w dobrej formie. My możemy zagrać tylko lepiej, a zobaczymy czy Wisła utrzyma to tempo i tę formę, którą prezentują teraz. Dla mnie dzisiejszy wynik, jest pozytywnym wynikiem. Daje on szanse obu drużynom na awans. 

Mecz przy pustych trybunach to katastrofalne uczucie. To oczywiste, że wsparcie kibiców pomogłoby nam w grze. Mam nadzieję, że awansujemy do finału i kibice będą nas wspierać.

Stan murawy na pewno nie pomaga. Jest to szczególne utrudnienie dla drużyny, która chce prezentować kreatywny futbol. Taka murawa jest łatwiejsza do grania dla drużyny, która gra w defensywie. 


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *