W meczu grupy A Real Sociedad zremisował bezbramkowo z Manchesterem United. Wynik tego meczu nie wpłynął na zmiany w tabeli.

Pierwsza połowa bardzo się dłużyła. Mecz był nudny i toczony w bardzo wolnym tempie. Podczas pierwszych 45 minut piłkarze oddali tylko jeden celny strzał na bramkę.

Druga połowa była trochę ciekawsza. Przede wszystkim przez sytuację z 69. minuty. Ashley Young został sfaulowany w polu karnym gości przez Markela Bergarę i sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Robin van Persie, ale jego uderzenie bardzo dobrze obronił Claudio Bravo i nadal był wynik 0:0.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Czerwone Diabły kończyły mecz w dziesiątkę po tym jak w 90. minucie czerwoną kartkę dostał Fellaini.

Real Sociedad – Manchester United 0:0