Barca szuka sponsora

viscaelbarca.pl

FC Barcelona szuka sponsora. Władze klubu rozważają oferty napływające do klubu, ale nie są zadowolone z przedstawionych propozycji.

Aktualnym sponsorem katalońskiej drużyny są katarskie narodowe linie lotnicze Qatar Airways. Nie jest jednak przesądzone to, że umowa z Katarczykami zostanie przedłużona. Negocjacje na ten temat prowadzi prezydent “Blaugrany” Josep Maria Bartomeu, jednak obydwie strony nie mogą dojść do porozumienia.

Obecna umowa z Qatar Airways wygasa w czerwcu 2016 roku, więc po tym okresie zarząd klubu może podjąć decyzję o zmianie sponsora. Problemem jest suma, której oczekuje Bartomeu w zamian za umieszczenie nazwy sponsora na koszulkach Barcy.  Kataloński klub żąda kwoty zbliżonej do 70 milionów euro, co sprawiłoby, że “Duma Katalonii” zostanie najlepiej zarabiającym klubem w przypadku umów sponsorskich.

Na szybkie podjęcie decyzji naciska również sponsor techniczny zespołu, a więc firma Nike, która będzie przygotowywała stroje na nowy sezon już na początku 2016 roku. W związku z tym dyrektorzy amerykańskiego przedsiębiorstwa chcą wiedzieć jaka nazwa ma zostać umieszczona na nowych trykotach.

Autor: Joanna Foltynowicz, źródło: dailymail.co.uk/własne


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *