Angel Perez Garcia nie jest już trenerem Piasta!

Foto: piast-gliwice.eu

Oficjalnie hiszpański trener Angel Perez Garcia został zwolniony z funkcji pierwszego trenera Piasta Gliwice! W najbliższym meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała w 25.kolejce T-Mobile Ekstraklasy drużynę poprowadzi dwóch trenerów – Krzysztof Szumski i Bogdan Wilk.

 

 

“Z dniem 18 marca 2015 roku Angel Perez Garcia został zwolniony z obowiązku świadczenia usług trenerskich w Gliwickim Klubie Sportowym “Piast” S.A. Dziękujemy za zaangażowanie, które włożył w prowadzenie Niebiesko-czerwonej drużyny oraz życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.” – poinformował klub.

Jeszcze przed kilkoma dniami trener Garcia zapewniał, że zarząd nie zwolni go ze stanowiska:

– Jestem absolutnie spokojny o moją posadę. Jestem zadowolony z mojej drużyny, mimo że ostatnie rezultaty wyglądają tak jak wyglądają. Działacze klubu mają cierpliwość, ponieważ w Gliwicach daje się pracować trenerowi bez większego napięcia. Nie zwalniają z dnia na dzień. – zapewniał Angel Perez Garcia

57-letni szkoleniowiec objął pieczę nad klubem w maju 2014 roku. Niestety ostatnie słabe wyniki jego zespołu zmusiły zarząd do podjęcia takiej, a nie innej decyzji.
 

Źródło & Foto: piast-gliwice.eu


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *