Amber Cup 2017 – Relacja

11 edycja Amber Cup, która w dniach 6-7 stycznia została rozegrana w Gdańskiej Ergo Arenie przyniosła wiele futbolowych emocji. Od turnieju juniorów z rocznika 2007 po turniej seniorów z udziałem między innymi Lechii czy Śląska. Dodatkowo w przerwach między spotkaniami publiczność zabawiał Bartek Ignacik z Turbo Kozakiem, którego wygrał Lucas Haraslin.

FAZA GRUPOWA
Grupa A:

Chojniczanka Chojnice 5:2 Reprezentacj Polski w beach soccerze
Łukasz Budziłek, Bartłomiej Niedziela (2), Jacek Podgórski, Arkadiusz Widelski |Karim Madani, Witold Ziober

Lechia Gdańsk 6:3 Chojniczank Chojnice
Piotr Wiśniewski, Michał Chrapek, Sławomir Peszko, Lucas Haraslin, Flavio Paixao, Denis Perger| Tomasz Mikołaczak, Hieronim Gierszewski, Bartłomiej Niedziela

Reprezentacj Polski w beach soccerze 0:4 Lechia Gdańsk
– |Piotr Wiśniewski, Marco Paixao, Joao Nunes, Sławomir Peszko

MiejsceDrużynaZwycięstwaRemisyPorażki PunktyGole strzelone Gole stracone +/-
1.Lechia Gdańsk20061037
2.Chojniczanka Chojnice1013880
3.Reprezentacja Polski w beach soccerze000029-7

Grupa B:

Stomil Olsztyn 2:2 Fabtyka Futbolu
Tomasz Wełnicki, Grzegorz Lech |Wojciech Lisowski, Miłosz Przybecki

Śląsk Wrocław 2:1 Fabryka Futbolu
Peter Gracjar, Joan Roman| Miłosz Przybecki

Śląsk Wrocław 7:1 Stomil Olsztyn
Lasza Dvali, Ostoja Stjepanović, Peter Gracjar, Adrian Łyszczarz, Sito Riera, Kamil Dankowski, Joan Roman |Grzegorz Lech

Miejsce DrużynaZwycięstwa RemisyPorażki Punkty Gole strzelone Gole stracone +/-
1.Śląsk Wrocław 2006826
2.Fabryka Futbolu011134-1
3.Stomil Olsztyn011139-6

PÓŁFINAŁY:

Lechia Gdańsk  3:1 Fabryka Futbolu
Sławomir Peszko, Piotr Wiśniewski, Lucas Haraslin |Miłosz Przybecki

Śląsk Wrocław  2:2 (3:2 w karnych)   Chojniczanka Chojnice

Mariusz Idzik, Mario Engels | Piotr Kieruzel, Jacek Podgórski


MECZ O 3 MIEJSCE

Chojniczanka Chojnice 2:5  Fabryka Futbolu
 Jacek Podgórski  | Maciej Stolarczyk, Maciej Stolarczyk, Wojciech Lisowski, Błażej Telichowski, Miłosz Przybecki 


FINAŁ: 

Lechia Gdańsk 3:3  (6:5 w karnych) Śląsk Wrocław
Sławomir Peszko, Lucas Haraslin, Lucas Haraslin |Laszan Dvali, Mario Engels, Joan Roman


KWALIFIKACJA KRÓLA STRZELCÓW:

4 Miłosz Przybecki, Sławomir Peszko, Lucas Haraslin,

3,  Bartłomiej Niedziela, Piotr Wiśniewski,Joan Roman 

2   Grzegorz Lech, , Peter Gracjar, Jacek Podgórski, Maciej Stolarczyk, Wojciech Lisowski, Lasza Dvali, Mario Engels 

1 Michał Chrapek, Marco Paixao, Joao Nunes, Łukasz Budziłek, Jacek Podgórski, Arkadiusz Widelsk, Karim Madani, Witold Ziober, Denis Perger, Flavio Paixao, Tomasz Mikołaczak, Hieronim Gierszewski, Tomasz Wełnicki, Adrian Łyszczarz, Sito Riera,Ostoja Stjepanović, Kamil Dankowski, Joan Roman, Mariusz Idzik, Arkadiusz Widelski, Błażej Telichowski
 


SKŁADY:

Lechia Gdańsk:
77.Podleśny, 24.Bąk, 43.Perger, 30.Nunes, 5.Vitoria, 41.Stolarski, 20.Chrapek, 17.Haraslin, 21.Peszko, 19.Paixao, 28.Paixao, 14.Wiśniewski

Reprezentacja Polski w beach soccerze: 12.Marcinuak, 22.Gąsiński, 21.Ziober, 8.Saganowski, 5.Friszkemut, 23.Depta, 20.Madini, 15.Jesionowski, 28.Gac

Chojnicznaka Chojnice: 1.Budziłek, 4.Kieruzel, Widelski, Machalewski, 16.Gierszewski, 24.Matyjka, 19.Niedziela, 23.Podgórski, 10.Rybski, 20.Mikita, 17.Mikołajczak

Skład Fabryki Futbolu: 1.Sapela, 4.Lisowski, 6.Telichowski, 10.Garguła, 8.Bednarek, 3.Przybecki, 2.Andrzejewski, 11.Moskalewicz,9.Piotrkowski, Serafin

Skład Stomlu Olsztyn: 82.Skiba, 1.Serowiec, 6.Klepczarek, 93.Biedrzycki, 87.Czarnecki, 31.Wełnicki, 9.Suchocki, 10.Szewczyk, 6.Lech, 21.Kłak, 23.Kun, 11.Żwir

Skład Śląska Wrocław: 1.Kamenar, 9.Engles, 7.Roman, 30.Dankowski, 12.Budziński, 15.Wiech, 21.Dvali, 22.Riera, 27.Idzik, 25.Łyszczarz, 29.Gracjar, 32.Stjepanović


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi