Allegri: Musimy się poprawić

superscommesse.it

Po remisie i porażce w ostatnich dwóch spotkaniach, trener Juventusu Massimiliano Allegri pozostaje optymistą i nadal wierzy w sezon pełen sukcesów. Toskańczyk wezwał swoich podopiecznych do poprawy mając nadzieję, że wrócą na ścieżkę zwycięstw już w środę, kiedy to zagrają z Cagliari przed własną publicznością.

,,Pomimo bramki, którą w świetny sposób wypracował Alex Sandro, nasz niedzielny występ był kiepski. Nie możemy strzelać gola, a potem natychmiast tracić dwóch. To coś, co nie powinno nam się z pewnością przytrafić” – stwierdził menedżer Starej Damy.

,,Sposób w jaki gramy zmieni się nieco w porównaniu z poprzednim sezonem, aby być pewnym, że wykorzystujemy w pełni umiejętności nowych zawodników, z których każdy ma do zaoferowania o wiele więcej”

49-latek postanowił odnieść się również do spotkania, które czeka ich w następnej kolejce:

,,Cagliari jest dobrą drużyną, jeśli chodzi o grę do przodu. Lubią strzelać bramki. Przyjadą tu z ogromnym zastrzykiem pozytywnej energii po zwycięskim pojedynku w weekend, więc jutrzejsze spotkanie nie będzie spacerkiem, jak niektórym mogłoby się wydawać”

,,Jednakże podejdziemy do tego spotkania na maksymalnym skupieniu i z myślą wyeliminowania błędów, które popełniliśmy w posiadaniu piłki na San Siro. Musimy się poprawić. Jeśli tego nie zrobimy, czeka nas ciężki wieczór” – zakończył były szkoleniowiec Milanu.

Źródło: legaseriea.it


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *