Aleksandar Vuković po porażce w Szczecinie: Popełnialiśmy proste błędy

Vuković

Aleksandar Vuković (trener Legii Warszawa) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


– Popełnialiśmy proste błędy. Zespół Pogoni był niepewny i zestresowany, ale my daliśmy życie drużynie, która czekała już na wyrok – zauważa Aleksandar Vuković.

Piłkarze ze stolicy zaznali drugiej porażki z rzędu, a jeszcze niedawno mieli serię ośmiu meczów bez przegranej. Skoro mają już praktycznie w kieszeni utrzymanie, to zaczęli bardziej odpuszczać. –  Nazwałbym ten mecz dziwnym. Stało się kilka niewytłumaczalnych rzeczy. Po nie najlepszym początku zaczęliśmy lepiej kontrolować boiskowe wydarzenia. Pojawił się moment lepszej gry, mieliśmy przewagę – powiedział Serb.

– Na początku drugiej połowy wydawało się, że bramka na 2:1 była kwestią czasu. Po czerwonej kartce chciałem chwilę poczekać z ofensywną zmianą. Skoro mieliśmy przewagę 11 na 11, to tym bardziej myślałem, że tak samo będzie w sytuacji 11 na 10. Popełnialiśmy jednak proste błędy. Zespół Pogoni był niepewny i zestresowany, ale my daliśmy życie drużynie, która czekała już na wyrok – dodał.

– Kompletnie zawaliliśmy ten mecz, tym bardziej w momencie zasłużonej czerwonej kartki dla piłkarza Pogoni. Nie przypominam sobie meczu, w którym drużyna grając w przewadze traci dwa gole. Zdarza się jednak tak, że zespół mając jednego piłkarza mniej w zyskuje pewność siebie. To nie jest jednak żadne wytłumaczenie. Powinniśmy wykorzystać tę przewagę – zaznacza.

źródło: legia.com /


Premier League: No Origi no party! Derby dla Liverpoolu


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.