Adam Nawałka przed meczem z Danią

fot. Kamil Chmielewski

Kamil Chmielewski

Przed reprezentacją Polski mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata w Rosji. W sobotę kadrowicze Adama Nawałki podejmą reprezentację Danii, z kolei trzy dni później zmierzą się z kadrą Armenii. Natomiast dzisiaj odbyła się konferencja prasowa na której Adam Nawałka poruszył kilka kwestii.

O meczu z Kazachstanem:

Remis z Kazachstanem (przyp.red. 2:2) uważamy za stratę punktów, jednak cały czas jestem w kontakcie z zawodnikami i rozmawiamy o najbliższych spotkaniach. Co najważniejsze, będziemy silniejsi w następnym meczu. Wcześniej również mieliśmy kilka trudnych momentów i świetnie dawaliśmy sobie radę. Możemy się cieszyć, że na samym początku zremisowaliśmy i wyciągniemy wnioski. Remisy uczą, a zwycięstwa cieszą.

O Michale Pazdanie:

Ma nadal problemy z barkiem, jutro będzie miał konsultacje z lekarzem i podejmie wtedy decyzję.

O trudnych sytuacjach w kadrze:

Przede wszystkim świadczą o tym wyniki jakie osiągaliśmy w eliminacjach, gdzie atmosfera była ciężka, pamiętamy o krytyce, która spływała na mnie. Również cieszę się, że pojawia się tyle opinii o naszej grze, że reprezentacja wywołuje wiele emocji. Z trybun wydawało się, że były to łatwe pojedynki, ale sztab i zawodnicy wiedzą ile kosztowało nas to sił.

źródło: laczynaspilka.pl / własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.