AC Milan robi postępy w sprawie Sanchesa. Bakayoko wróci do Chelsea?

Renato Sanches

Renato Sanches (Portugalia) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Tiemoue Bakayoko powróci do Chelsea na długo przed zakończeniem swojego wypożyczenia do Milanu. “Rossoneri” za wszelką cenę chcą pozyskać Renato Sanchesa.

“La Gazzetta dello Sport” poinformowała o sytuacji w środku pola Milanu, twierdząc, że choć Yacine Adli powróci latem z wypożyczenia, nie będzie jedyną nową twarzą w środku pola.

Sanchesowi podoba się pomysł gry dla Milanu i nie może się doczekać współpracy z Mikelem Maignanem we włoskim zespole. Milan był już w kontakcie z agentami zawodnika i wkrótce będą rozmawiać z Lille na temat transferu.

Portugalczyk jest wyceniany na około 20-25 milionów euro, ale ostatnia część sezonu może spowodować wzrost jego ceny. Według “Aldo Rossi” zarząd “Rossoneri” przygotował pięcioletnią umowę o wartości 3 – 3,5 mln euro netto rocznie.

Klub monitoruje z kolei sytuację Bakayoko, ponieważ jego rozwój pod względem fizycznym i sprawnościowym jest słaby. Jeśli jego występy nie ulegną poprawie, Milan zadba o to, by wrócił on do Chelsea dopiero już latem. Dwuletnia umowa wypożyczenia nie zostanie więc wypełniona.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.