AC Milan nie ustaje w wysiłkach, chcą wypożyczyć Jakuba Kiwiora z Arsenalu
Rozmowy pomiędzy AC Milanem a Arsenalem w sprawie Jakuba Kiwiora będą kontynowanie. Aczkolwiek Anglicy nie są skorzy do wypożyczenia Polaka w styczniu.
Rossoneri udali się w środę do Newcastle United na spotkanie Ligi Mistrzów, a ich jedynym sprawnym środkowym obrońcą był Fikayo Tomori. Nic zatem dziwnego, że priorytetem Stefano Pioliego jest pozyskanie defensora.
Według "calciomercato.com", negocjacje w kontekście Kiwiora są w toku. Także ze względu na swoją wszechstronność. Reprezentant Polski może grać zarówno na pozycji środkowego, jak i lewego obrońcy.
Podkreślono, iż Kanonierzy nie są skłonni, by wypożyczyć 23-latka, który zdobył uznanie we włoskiej Spezii. Na początku tego roku, Arsenal wykupił Kiwiora za 25 milionów euro.
#Milan, missione in Inghilterra per #Kiwior: trattativa avviata, prezzo e dettagli https://t.co/PACqPKnwOq
— calciomercato.com (@cmdotcom) December 13, 2023
-

AktualnościGKS Katowice - Radomiak Radom wyjściowe składy na mecz. Znamy podstawowe jedenastki (02.08.2026)


















Michał Bosak / 2 sierpnia 2026, 19:52
-


AktualnościWyjściowe jedenastki na spotkanie Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa (02.08.2026)


















Michał Bosak / 2 sierpnia 2026, 16:59
-


AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki Legia Warszawa - Zagłębie Lubin (02.08.2026)


















Michał Bosak / 2 sierpnia 2026, 14:17
-


AktualnościOceny po spotkaniu Chicago Fire - Charlotte FC. Sprawdź kto najlepiej zagrał! (02.08.2026)


















Michał Bosak / 2 sierpnia 2026, 5:57
-

AktualnościChicago Fire - Charlotte FC pomeczowa analiza. Statystyki i szczegóły gry (02.08.2026)


















Michał Bosak / 2 sierpnia 2026, 5:20
-

AktualnościOceny zawodników po spotkaniu Inter Miami - Columbus Crew (02.08.2026)


















Michał Bosak / 2 sierpnia 2026, 4:53































