W spotkaniu trzeciej kolejki grupy “B” w Champions League CSKA Moskwa zremisowała 1:1 z Manchesterem United 1:1. Bramkę dla gospodarzy strzelił Doumbia, natomiast dla gości trafił Martial.

W 14. minucie sędzia Velasco Carballo podyktował rzut karny dla gospodarzy, gdyż ręką w szesnastce zagrał Martial. Do piłki ustawionej na 11. metrze podszedł Eremenko, ale jego uderzenie obronił De Gea. Niestety, wobec dobitki Seydou Doumbii Hiszpan był bez szans i CSKA wyszło na jednobramkowe prowadzenie. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Druga połowa również nie była porywająca. Dość powiedzieć, że na uwagę zasługiwały tylko dwie akcje. Po upływie godziny mógł widnieć na tablicy wyników remis, ale uderzenie głową Rooneya we wspaniałym stylu obronił Akinfeev. 5 minut później Rosjanin był bezradny. Antonio Valencia dośrodkował w pole karne i z tej okazji skorzystał Martial umieszczając piłkę w siatce gospodarzy piękną główką. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i sędzia Velasco Carballo zakończył zmagania na Chimki Arena.

Wobec dzisiejszego remisu CSKA Moskwa znajduje się na 2. pozycji w tabeli grupy “B”, zaś “Czerwone Diabły” plasują się na 3. lokacie. Rewanż odbędzie się za niespełna dwa tygodnie w Manchesterze.

CSKA Moskwa 1:1  Manchester United, 21.10.2015 r., Arena Chimki.