Zwycięstwo Manchesteru City

Po porażce z Cardiff Manchester City chciał zmazać plamę w pojedynku z kolejnym beniaminkiem Hull City. Obywatele na inaugurację wygrali aż 4:0 i wydawało się, że początek sezonu będą mieli łatwy i przyjemny.

Hull City trafiło do siatki w 20. minucie, ale sędzia boczny podniósł chorągiewkę. Gospodarze słabo spisywali od początku i to właśnie goście mieli więcej z gry, grali odważnie i z zaangażowaniem.

Pellegrini po przerwie dokonał zmiany, za bezbarwnego Dżeko wszedł Negredo. I to był strzał w dziesiątkę, ponieważ w 65. minucie dał prowadzenie dl The Citizens. Hiszpan uderzył piłkę głową po wrzutce Zabalety. Na 2:0 strzelił w 92. minucie Yaya Toure.

Manchester City – Hull City 2:0 (0:0)

Negredo 65′, Toure 90+2

Man City: Hart, Zabaleta, Kolarov, Nastasic, Lescott, Fernandinho, Yaya Toure (C), Silva, Aguero, Dzeko, Navas.

Hull: McGregor, Figueroa, Chester, Davies, Elmohamady, Huddlestone, Koren, Livermore, Brady, Aluko, Graham