UEFA podjęła decyzję w sprawie przerwanego meczu trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy pomiędzy FK Kukesi a Legią Warszawa. Wynik spotkania został zweryfikowany jako walkower 3:0 na korzyść wicemistrzów Polski. Rewanż odbędzie się zgodnie z planem.

Prezes Legii Warszawa Bogusław Leśnodorski skomentował decyzję europejskiej federacji następująco:
– Dobrze, że mecz rewanżowy się odbędzie. Uważam, że o wyniku rywalizacji powinno decydować boisko. Tym bardziej żal incydentów w Tiranie ze strony miejscowych kibiców, przez które nie można było dokończyć pierwszego spotkania.

Przypomnijmy, że spotkanie pomiędzy FK Kukesi a Legią Warszawa zostało przerwane w 53. minucie po tym, jak zawodnik warszawskiego zespołu Ondrej Duda został trafiony w głowę kamieniem rzuconym z trybun. Chwilę wcześniej Legia strzeliła gola dającego jej prowadzenie 2:1.
Rewanż w najbliższy czwartek w Warszawie przy ul. Łazienkowskiej 3. Początek spotkania o godzinie 21.

Źródło: legia.com