Znakomity występ Luisa Suareza

flickr.com

FC Barcelona na własnym stadionie pewnie pokonała Deportivo La Coruna (4:0). Na ławce rezerwowych Deportivo całe spotkanie przesiedział Przemysław Tytoń.

Katalończycy przystępowali do dzisiejszego pojedynku bez ligowej porażki. Zaś Depor zwyciężyło w meczach wyjazdowych tylko raz. Już w 29. minucie wynik spotkania otworzył Luis Suarez, który wykorzystał znakomite podanie od Leo Messiego. Argentyńczyk kilka minut był bliski trafienia, ale piłka odbiła się od poprzeczki. W 41. minucie po fantastycznej akcji Leo Messi obił słupek, a Paulinho dobił do pustej bramki.

W drugiej odsłonie pojedynku w dalszym ciągu podopieczni Ernesto Valverde gnietli rywali. W 47. minucie wynik meczu podwyższył Luis Suarez, który w sezonie ma już dziewięć bramek. Kilka doskonałych okazji miał Leo Messi, ale nie wykorzystał rzutu karnego. W 75. minucie Paulinho na swoim koncie zapisał dublet i ustalił rezultat meczu.