Złe wieści w sprawie stanu zdrowia Bukayo Saki

Saka

Twitter/Bukayo Saka

Młody Anglik miał problemy jeszcze przed rozpoczęciem wczorajszego meczu.

Bukayo Sako był jednym z bohaterów wygranego przez Arsenal 3:1 starcia z Manchesterem United. Skrzydłowy zdobył bramkę z rzutu karnego i rozegrał znakomite zawody, pomagając swojej drużynie zbliżyć się do zajęcia miejsca w czołowej czwórce tabeli na koniec sezonu.

Niestety, po 70. minucie zaczął doskwierać mu ból w lewym udzie, przez co Mikel Arteta zmienił go, wprowadzając na murawę Roba Holdinga. W pomeczowej rozmowie z BT Sport trener “The Gunners” powiedział o stanie zdrowia swojego podopiecznego:

– Bukayo miał ciężką noc, przez co męczył się już w pierwszej połowie spotkania, ale bardzo chciał zagrać. Zobaczymy, co będzie dalej – podsumował krótko Hiszpan.

Kolejnym meczem Arsenalu będzie równie ważne starcie z West Hamem United, 1 maja o godzinie 17:30.