Zlatan Ibrahimović pragnieniem Napoli

twitter.com/LAGalaxy

Prezes Napoli Aurelio De Laurentiis powiedział, że byłby zainteresowany podpisaniem umowy ze Zlatanem Ibrahimoviciem, jednak ostateczna decyzja należy do gracza.

Ibrahimovic zostanie wolnym agentem w styczniu, kiedy to wygasa jego kontrakt w LA Galaxy. Ostatnio rozmawiał o możliwości powrotu do Serie A. Szwed wygrał w lidze włoskiej tytuł mistrzowski z trzema drużynami, zrobił to w Juventusie, Interze i AC Milan. Jego rozmowy przebiegały z inną czołową drużyną z Serie A, Napoli.

Zapytany o Szweda, trener Napoli Carlo Ancelotti powiedział, że byłby zainteresowany Ibrahimoviciem. De Laurentiis również z zadowoleniem przyjął ten pomysł.

„Spotkałem go nie jako piłkarza, ale jako normalną osobę w Los Angeles, ponieważ dzieliliśmy ten sam hotel. Zaprosiłem go na kolację z żoną i dziećmi i spędziliśmy wspaniały wieczór. Na boisku wydaje się być specjalnym typem osoby, ale tak naprawdę jest zupełnie inny. Moim pragnieniem byłoby zobaczyć go w naszej koszulce. To coś więcej niż tylko sugestia, ale to zależy od niego. Mówiono o tym kilka miesięcy” – powiedział prezydent Napoli.

Ibrahimovic odniósł niesamowity sukces podczas swojego pobytu we Włoszech w latach 2004-09 i 2010-12. W ciągu siedmiu sezonów zdobył sześć tytułów Serie A.

Źródło: espn.co.uk


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *