Zlatan Ibrahimović: Będę grał, dopóki nie zobaczę kogoś lepszego ode mnie

Milanu

acmilan.com


Zlatan Ibrahimović nie chce odchodzić na emeryturę i żałować tego do końca życia. Jest ważną postacią Milanu na boisku, jak i poza nim.

40-letni szwedzki napastnik strzelił osiem bramek i zaliczył dwie asysty w 18 występach w Serie A dla Rossoneri. W bieżącej kampanii zmagał się zarówno z problemami ze ścięgnem Achillesa, jak i kolanami, co zmusiło go do opuszczenia kilku meczów.

– Cokolwiek mi się przydarzy – sukces, pieniądze, sława, cokolwiek – nadal będę tą samą osobą. Nie zmienię się. Albo mnie lubisz, albo mnie nie nienawidzisz – powiedział Szwed. – Miło było wrócić z klubem do Ligi Mistrzów. W Milanie odzyskałem szczęście. Spędziłem w Mediolanie najwięcej lat ze wszystkich klubów, które reprezentowałem – dodał.

– Przyszłość nie została jeszcze napisana. Nic nie planowałem. Nie chcę żałować, że za wcześnie przeszedłem na emeryturę. Chcę grać tak długo, jak tylko mogę. Rzeczywistość jest taka, że ​​będę grał, dopóki nie zobaczę, że ktoś jest lepszy ode mnie – zaznacza.

– Wiem, że pewnego dnia to się skończy i nie będzie adrenaliny meczowej. To zresztą problem dla każdego piłkarza. Tak jesteśmy już zaprogramowani, codziennie robimy to samo. Budzimy się, przygotowujemy, trenujemy, jemy i odpoczywamy. Od 20 lat robisz te rzeczy i czerpiesz z nich adrenalinę – tłumaczył Ibrahimović.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.