Zidane: Nie mogę o nic więcej prosić, mamy trzy tryumfy w lidze

goal.com

Zinedine Zidane jest zadowolony ze swoich piłkarzy po pokonaniu na wyjeździe Levante (2:0). – Mamy trzy zwycięstwa i remis, o co więcej mogę prosić? – zapytał Francuz po ostatnim gwizdku.

“Królewskich” dotknęły liczne kontuzje u progu sezonu, a jednak to nadal są niepokonaniu w La Liga. Drużyna Zidane’a na inaugurację bezbramkowo zremisowała z Realem Sociedad, by w kolejnych tygodniach odnieść trzy zwycięstwa – z Realem Betis, Realem Valladolid a wczoraj zaś Levante.

Bramki Viniciusa Juniora i Karima Benzemy przypieczętowały zwycięstwo “Los Blancos” i w dobrej formie wkroczyli na przerwę reprezentacyjną. – Doskonale zdajemy sobie sprawę, że musimy się poprawić w kilku aspektach, zwłaszcza w ofensywie. Ale jestem pozytywnie nastawiony przed następnymi miesiącami, ponieważ zdobyliśmy trzy “oczka” i zachowaliśmy czyste konto – powiedział Zidane.

– Mamy trzy zwycięstwa i remis, o co więcej mogę prosić? – zapytał retorycznie 48-latek. Jego podopieczni po przerwie na kadrę zmierzą się u siebie z Cadizem, by potem już skupić się na Lidze Mistrzów, gdzie w pierwszej kolejce zmierzą się z Szachtarem Donieck.