Wymarzony powrót Peszki! Polak asystuje i strzela

Sławomir Peszko zdobył dziś gola oraz asystował przy bramce w spotkaniu 6. kolejki 2.Bundesligi. Jego zespół 1.FC Köln pewnie wygrał przed własną publicznością z Erzgebirge Aue 4:1 (3:1). Polski pomocnik zdobył bramkę w 55′ minucie meczu.

Przerwa Sławomira Peszki w grze trwała od 16 lutego bieżącego roku. Polak najpierw został odsunięty od pierwszej drużyny przez trenera Wolverhampton Wanderers, a po powrocie z wypożyczenia do FC Koeln nie mógł trenować z powodu… zbyt wysokiego kontraktu. Gdy po wielu tygodniach strony doszły do porozumienia, występ 28-latkowi uniemożliwił brak certyfikatu.

1.FC Köln 4:1 FC Erzgebirge Aue