Współpraca Milanu z Hello Kitty

tugupost.com

AC Milan podpisał umowę rozpoczynającą współpracę z firmą Sanrio, która odpowiedzialna jest za markę Hello Kitty. W najbliższym czasie zostanie zaprezentowana kolekcja związana właśnie z ową współpracą.

Hello Kitty czyli charakterystyczny kot, będący bohaterem filmów, bajek i gier komputerowych cieszy się niezwykłą popularnością przede wszystkim w Japonii i Korei Południowej. Zarządzający Milanem liczą pewnie na zyski i zdobycie popularności na kontynencie azjatyckim.

Wpadliśmy z Milanem na pomysł, by związać kobiece dusze z męskim sportem na najwyższym poziomie, wpadliśmy jakiś czas temu. Wiele kobiet jest obecnych w sporcie, więc nowa kolekcja ma naturalny target. Kolekcja strojów sportowych oraz dodatki dla fanek będą dostępne od następnego września – powiedział Paolo Casarini przedstawiciel firmy Sanrio.

Władze klubu są zadowolone z nowego przedsięwzięcia i już planują nowe inicjatywy, w których wykorzystana zostanie marka Hello Kitty. Najprawdopodobniej na meczach Milanu będzie się pojawiała wraz z klubową maskotką, maskotka Hello Kitty.

 

 

 

Sławomir Rzeźnik


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *