Wspaniały wyczyn brazylijskiego bramkarza!
W meczu na szczycie 21. kolejki ligi brazylijskiej FC Sao Paulo pokonało Cruzeiro Belo Horizonte 2:0. Jedną z bramek dla gospodarzy zdobył bramkarz Rogerio Ceni, dla którego było to już 120. trafienie w karierze!
Rogerio Ceni wykorzystał rzut karny w 36. minucie, wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. Wynik ustalił w 70. minucie Alan Kardec. Dzięki zwycięstwu ekipa z Sao Paulo traci w tabeli punkt do prowadzącego Cruzeiro.
Rogerio Ceni ma 41 lat. Całą karierę związany jest z FC Sao Paulo. Znany jest ze swojej bramkostrzelności. Jest rekordzistą świata wśród bramkarzy, jeśli chodzi o liczbę zdobytych goli. W reprezentacji Brazylii rozegrał 17 meczów. Był członkiem kadry "Canarinhos" na Mistrzostwa Świata w 2002 i 2006 roku.
Źródło: własne
-
AktualnościKoniec sagi! Masłowski na dłużej w Jagiellonii
Michał Szewczyk / 7 stycznia 2025, 17:49
-
AktualnościNa pomoc defensywie Tottenhamu angielski stoper z Serie A
Victoria Gierula / 24 grudnia 2024, 12:17
-
AktualnościLa Liga: Cholo Simeone przełamał klątwę! Atletico wygrywa w Barcelonie (WIDEO)
Michał Szewczyk / 21 grudnia 2024, 23:25
-
AktualnościLKE: Jagiellonia remisuje i wypada z najlepszej ósemki
Michał Szewczyk / 19 grudnia 2024, 23:23
-
AktualnościUrbański jednak zostanie w Bolonii. Właśnie przedłużył kontrakt
Michał Szewczyk / 18 grudnia 2024, 21:08
-
AktualnościKolejna młodość Fabiańskiego. Angielskie media zachwycone
Michał Szewczyk / 17 grudnia 2024, 18:04