Wojciechowski potwierdza zainteresowanie Wisłą

Łukasz Przybył (Piłkarski Świat)

Jakiś czas temu informowaliśmy o zainteresowaniu Józefa Wojciechowskiego wykupem Wisły Kraków. Były prezes Polonii Warszawa potwierdza to w rozmowie z “Forbes”. Jednocześnie mówi o błędach jakie popełnił po raz pierwszy wchodząc do świata piłki.

Rzeczywiście, rozmawiałem z kimś z otoczenia Bogusława Cupiała. Dowiedziałem się, że istnieje temat sprzedaży Wisły. Myślę o tym, ale na obecnym etapie jestem daleki od powiedzenia zarówno „tak”, jak i „nie”. Prawda jest taka, że jeszcze nie podjąłem konkretnych rozmów z panem Cupiałem. Lechia? To plotki. W tym momencie interesuje mnie jedynie Wisła Kraków. Ma to również związek z biznesem, ponieważ chcemy w tym roku zaistnieć na rynku krakowskim. Wisła mogłaby nam pomóc pod względem marketingowym.

Podszedłem do sprawy zbyt ambicjonalnie. Chciałem osiągnąć sukces tu i teraz. Tymczasem piłkę trzeba potraktować jako wyzwanie długodystansowe. Niestety, w tamtym czasie popełniłem sporo błędów. Traktowałem klub piłkarski jak organizację, którą da się zarządzać w sposób racjonalny, w miarę przewidywalny. Przywykłem do tego w przedsiębiorstwach, którymi kierowałem. Tymczasem piłka jest zupełnie nieobliczalna.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *