Włoski minister sportu oskarża Ronaldo, że ten złamał protokół anty-covid

Ronaldo

juventus.com

W ostatnich dniach świat obiegła informacja, że Cristiano Ronaldo został zakażony koronawirusem. Słowa krytyki w jego stronę skierował Vincenzo Spadafora – włoski minister do spraw sportu. 

Po meczu Francji z Portugalią świat obeszła informacja o zakażeniu Cristiano Ronaldo. Dzień wcześniej Portugalczyk biesiadował ze swoimi kolegami w hotelowej restauracji. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku na Covid-19 Ronaldo został odseparowany od drużyny, a pozostałym członkom zespołu także wykonano testy. Na razie nie znamy ich wyników. Po tych wydarzeniach głos zabrał także włoski minister do spraw sportu Vincenzo Spadafora.

Czy Ronaldo naruszył protokół anty-Covid jadąc do i z Portugalii? Tak, myślę, że tak – powiedział.

Ronaldo po uzyskaniu pozytywnego wyniku natychmiast udał się do Turynu, ale miał w tym także swój cel. Kwarantanna we Włoszech trwa 10. dni, zatem o 4. mniej niż w Portugalii. W przypadku wyzdrowienia miałby szansę zagrać w spotkaniu Ligi Mistrzów przeciwko Barcelonie.

Źródło: MARCA 


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.