Witsel: Zostanę piłkarzem Juventusu

xoghoose.net

Piłkarz Zenitu St.Petersburg i reprezentant Belgii Axel Witsel wyznał, że wkrótce zostanie piłkarzem Juventusu.

27-letni Belg już latem był bliski zmiany barw klubowych, a zainteresowanych jego usługami nie brakowało. Najbardziej konkretny był jednak Juventus i to tam miał trafić pomocnik w ostatnim dniu sierpnia. Gdy wydawało się, że obie strony są już pewne transakcji, rosyjski klub w ostatniej chwili się wycofał, co zezłościło zarówno mistrzów Włoch, jak i samego piłkarza. Witsel postanowił wówczas, że nie przedłuży wygasającej 30 czerwca 2017 roku umowy i odejdzie z klubu po jej wygaśnięciu.

Kilkukrotnie już mogliśmy przeczytać, jak Belg w samych superlatywach wypowiada się o “Starej Damie”. Nic w tej kwestii się nie zmieniło. Zarówno Juve, jak i Witsel są pewni, że chcą w przyszłości połączyć swoje drogi:

Miło jest wiedzieć, że klub pokroju Juventusu jest Tobą zainteresowany. Nie wiem jeszcze, kiedy uda się dopiąć ten transfer. Być może będzie to styczeń, być może czerwiec. Na ten moment skupiam się na grze i czekam spokojnie na dalsze ruchy. Ten transfer będzie miał koniec. Zostanę piłkarzem Juventusu. Jedyną niepewną rzeczą jest to, kiedy do tego dojdzie –
wyznał 78-krotny reprezentant Belgii.

W zimie włodarze 32-krotnego mistrza Włoch spróbują ponownie porozumieć się z Zenitem i ściągnąć do siebie Witsela jeszcze zimą. Latem transfer miał się zamknąć w kwocie 21 mln euro. Obecnie, z racji bardzo krótkiego okresu trwania umowy, kwota ta może być nawet o połowę niższa.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *