Wisła pokonała Kluczbork, Bytovia lepsza od Rozwoju

Mocne rozpoczęcie rundy jesiennej przez lidera I ligi. Wisła Płock pokonała MKS Kluczbork 3:0.

Mimo, że w pierwszych minutach spotkania to goście zaczeli dominować, piłkarze Wisły szybko przejeli kontrolę i w 15 minucie było już 1:0. Rzut karny wykorzystał Damian Piotrowski,  potym jak Ganowicz faulował Iliewa. Ekipa z Kluczborka próbowała odpowiedzieć, jednak bezskutecznie i to gospodarze zadali kolejny cios. Bramkę na 2:0 zdobył Iliew.

Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy wynik ustalił Arkadiusz Reca.

Wisła Płock – MKS Kluczbork 3:0 (2:0)
1:0 – Piotrowski (k.) 15′
2:0 – Iliew 41′
3:0 – Reca 50′

W innym sobotnim meczu 1 ligi Bytovia Bytów podejmowała Rozwój Katowice.  Faworytem spotkania byli gospodarze co potwierdzili już w pierwszych minutach. Bytowianie zwyciężyli 2:1 po golach Klichowicza i Monterde.

Drutex Bytovia Bytów – Rozwój Katowice 2:1 (1:1)
1:0 – Mateusz Klichowicz 21′
1:1 – Tomasz Szatan 24′
2:1 – Omar Monterde 88′