Wisła lepsza od Śląska

Na stadionie miejskim w Krakowie, Wisła zmierzyła się ze Śląskiem Wrocław. Niepokonana na własnym stadionie drużyna Wisły prowadzona przez Franciszka Smudę, chciała przedłużyć tę statystykę.

Od pierwszych minut mieliśmy sporo emocji, co chwilę piłkarze obu drużyn atakowali i starali się się jak najszybciej napocząć rywala. Już w 16. minucie prowadzenie „Białej Gwieździe” dał Łukasz Garguła strzałem zza pola karnego, po asyście Pawła Brożka. Do końca pierwszej połowy Wrocławianie próbowali trafić do siatki, ale jeden Marco Paixao to było za mało, aby znaleźć sposób na Miśkiewicza.

Po zmianie połów „Wiślacy kapitalnie weszli w druga połowę i po kilku minutach było już 3:0. Kolejnymi trafieniami popisali się Rafał Boguski oraz Paweł Brożek, dla którego było to już dziewiąte trafienie w sezonie.

Wisła Kraków – Śląsk Wrocław 3:0 (1:0)