

Wisła dogadała się ws. wynajmu stadionu
W środę doszło do spotkania Krzysztofa Kowala, dyrektora Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie z wiceprezesem Wisły Mirosławem Jankowskim. Obydwie strony są bliskie porozumienia w sprawie nowej umowy najmu stadionu przy ulicy Reymonta.
Nowa umowa ma trwać od trzech do pięciu lat. Będzie dotyczyła tylko spotkań ligowych i meczów Pucharu Polski. W przypadku chęci rozegrania meczów towarzyskich lub zakwalifikowania się do europejskich pucharów powstanie aneks do umowy. Ustalono także kluczowe sprawy związane z wysokością czynszu, dzieleniem się zysków z wynajmu skyboksów czy cateringu.
Obecna umowa wygasa w czerwcu. Wisła zalega miastu z jej tytułu ok. 2 mln zł. Sprawa trafiła do sądu, który ustalił harmonogram spłat (18 rat).
-
AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Norwegia - Francja (26.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 20:09
-


AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki Senegal - Irak (26.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 20:04
-



AktualnościNowa Zelandia - Belgia przewidywane jedenastki | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 19:05
-


AktualnościPrzewidywane składy na mecz Egipt - Iran | 27.06.2026Nowacki / 26 czerwca 2026, 19:04
-

AktualnościEgipt - Iran sędzia. Kto sędziuje to spotkanie? (27.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 17:19
-



AktualnościKto sędziuje spotkanie Nowa Zelandia - Belgia? Poznaj arbitra tego meczu (27.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 17:16





































