Wieczysta Kraków zgłosiła się po kolejnego zawodnika PKO Ekstraklasy

Michał Chrapek, Sandro Kulenović / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Według informacji Pawła Hanejko z “transfery.info”, Wieczysta Kraków zgłosiła się po kolejnego zawodnika PKO Ekstraklasy. Tym razem działacze krakowskiego klubu mieli kontaktować się z Michałem Chrapkiem.

Wieczysta Kraków stara wzmocnić się przed nowym sezonem kolejnym głośnym nazwiskiem. Po podpisaniu umowy ze Sławomirem Peszką, klub z okręgówki rozmawiał z innymi, ekstraklasowymi zawodnikami. Oprócz wcześniej wspomnianego Michała Chrapka, krakowski klub kontaktował się z Dominikiem Furmanem i Vamarą Sanogo. Obaj piłkarze odrzucili jednak możliwość gry, tłumacząc, że nie interesuje ich gra na takim poziomie. Tak samo na ofertę zareagował Chrapek, który podziękował klubowi z okręgówki. Mówiło się również o chęci zakontraktowania innych zawodników, ale do konkretów nie doszło.

Polski pomocnik na pewno nie będzie narzekał na brak ofert. Po stabilnym sezonie w Śląsku (32 mecze, 5 goli, 5 asyst), 28-latek może liczyć na oferty pozostania w lidze lub wyjazdu za granicę. Mówi się przede wszystkim o zainteresowaniu tureckich klubów, ale też Wisły Kraków. Wraz z końcem tego sezonu jego umowa ze Śląskiem Wrocław wygaśnie i nie zostanie przedłużona.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *