Wayne Rooney wskazuje na błąd w sprowadzeniu Cristiano Ronaldo na Old Trafford

dcfc.co.uk


Wayne Rooney mówi, że Manchester United popełnił ogromny błąd w transferze Cristiano Ronaldo.

37-letni Ronaldo wrócił na Old Trafford 27 sierpnia, 12 lat po odejściu z Teatru Marzeń do Realu Madryt. Kapitan portugalskiej kadry strzelił 118 goli we wszystkich rozgrywkach dla Czerwonych Diabłów przy pierwszym podejściu.

– Muszą odbudować skład, aby za dwa lub trzy lata znaleźć się w pozycji, w której będą mogli włączyć się o tytuł w Premier League powiedział menedżer Derby County w “Sky Sports”.

Jest krytyczny do obecności Cristiano Ronaldo w United. – Myślę, że jeśli patrzysz w przyszłość klubu, musisz iść z młodszymi, głodnymi graczami, aby podnieść jakość klubu – dodał.

Kogo widzi na stanowisku trenera na Old Trafford? – Mauricio Pochettino zna doskonale Premier League. Sprawdził się w Tottenhamie Hotspur i Southampton. Musiałby mieć czas na wdrożenie swojego planu w klubie i w drużynie. Jeśli dasz mu czas, myślę, że zrobi to dobrze – oznajmił.

Czy Rooney w końcu może sam zostać menedżerem Manchesteru? – Są dwa kluby, w których czułbym się dobrze, TO Everton i Man Utd. Czuję, że jeśli będę robił to, co robię, ucząc się, to kiedyś otrzymam propozycję. Musisz zaufać sobie i uwierzyć w siebie. Musisz być w we właściwym miejscu i wierzę, że jestem we właściwym miejscu Rozwijam się jako menedżer – kończy.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.