

Watford bije rekord transferowy
Andre Gray został nowym zawodnikiem FC Watford. Anglik stał się najdroższym zawodnikiem klubu. Poprzedni rekord należał do Isaaca Successa, za którego Watford wyłożyło 15 milionów euro.
Watford za napastnika zapłacił 20 milionów euro, to rekord transferowy klubu. Anglik podpisał 5-letni kontrakt. Ostatni sezon był debiutanckim sezonem w Premier League, dla Anglika. Zagrał w 32. meczach i strzelił 9. goli.
Gray był piłkarzem m.in. Luton Town, Shrewsbury Town oraz Brentford. W barwach Pszczół zdobył najlepszego piłkarza Championship w 2016 roku. Watford wydało w tym okienku transferowym, już ponad 50 milionów euro. Wcześniej zakontraktowali m.in. Chalobah, Hughes, Cleverley.
-
AktualnościMeksyk - Korea Południowa sędzia. Kto będzie arbitrem spotkania? (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 15:14
-


AktualnościMundial 2026: Szwajcaria kontra Bośnia i Hercegowina – starcie decydujące w grupie BNowacki / 18 czerwca 2026, 14:13
-


AktualnościKanada - Katar przewidywane jedenastki na spotkanie | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 14:12
-


AktualnościCzechy – Republika Południowej Afryki: obie drużyny szukają pierwszego zwycięstwa w Grupie A Mundialu 2026 w AtlancieNowacki / 18 czerwca 2026, 13:51
-

AktualnościBradley Barcola blisko transferu do Arsenalu – londyńczycy pracują nad ofertą za skrzydłowego PSGNowacki / 18 czerwca 2026, 13:10
-

AktualnościLiverpool sfinalizował transfer Víctora Muñoza z Osasuny – aktywowano klauzulę 40 mln euroNowacki / 18 czerwca 2026, 12:40





































