Warta Poznań z nowym sponsorem głównym

źródło: twitter.com/WartaPoznan

Poznańska firma BeGreen, zajmująca się energią odnawialną, dołączy do przedsiębiorstwa TOTALbet i pojawi się na froncie koszulek Warciarzy.

Współpraca będzie trwała do końca sezonu 2022/23. Nowy logotyp na trykotach najstarszego klubu z Wielkopolski zadebiutuje już w najbliższym spotkaniu z Górnikiem Zabrze (05.04.2021). Na temat umowy wypowiedziały się obie strony.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że zostaliśmy sponsorem głównym Klubu. Zarówno my jak i Warta Poznań jesteśmy „Zieloni”, wierzymy, że po prostu warto być „Zielonym”. Wraz z Wartą wchodzimy do biznesowej ekstraklasy. Liczymy na to, że to początek długiej i owocnej dla obu stron współpracy – stwierdził Piotr Lesiński, prezes BeGreen.

– Dla Klubu to radosna wiadomość, że dołącza do nas partner, którego profil działalności jest spójny z naszym wizerunkiem. Współpraca z firmami zaangażowanymi w kwestie ekologii to realizacja naszego planu rozwoju. Wierzymy w to, że zaangażowanie się BeGreen we współpracę z Wartą Poznań przyniesie naszemu sponsorowi konkretne korzyści biznesowe. Zrobimy wszystko, żeby tak było, zarówno na boisku, jak i poza boiskiem – zapewnił Bartłomiej Farjaszewski, właściciel Warty Poznań S.A.

Źródło: Warta Poznań


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *