Warta Poznań wreszcie ze sponsorem

Przez ostatnie półtora roku Warta Poznań nie miała sponsora strategicznego, a co za tym idzie dodatkowych pieniędzy. A takie środki w klubie z pewnością się przydadzą. Zmiana właściciela i świetna runda jesienna przyniosły wreszcie zmiany. Firma TOTALbet Zakłady Bukmacherskie została sponsorem strategicznym klubu piłkarskiego Warta Poznań S.A. Podpisana w piątek umowa będzie obowiązywała co najmniej do końca sezonu 2020/21. Logo nowego sponsora znajdzie się m.in. w najważniejszym miejscu na koszulkach piłkarzy „Zielonych”.

Liderująca w Fortunie 1.Lidze Warta Poznań musiała w końcu przyciągnąć uwagę sponsorów. Pozyskanie takiego partnera to z pewnością dla Zielonych kolejny krok w dobrą stronę. Mądre zarządzanie klubem przez nowe władze i właściciela, przekłada się nie tylko na świetne wyniki sportowe, ale również na relacje biznesowe. O tym czy Warta utrzyma formę z rundy jesiennej i wywalczy awans do elity przekonamy się nie długo. Kibice mogą być jednak zadowoleni już teraz. Nie tylko z nowego sponsora, ale również z faktu, że Zieloni wkrótce powinni powróć do Ogródka. Warta bowiem swoje domowe mecze w tym sezonie rozgrywała w Grodzisku, bowiem stadion przy Drodze Dębińskiej jest modernizowany. Środki na nowe oświetlenie oraz podgrzewanie murawy wyłożyło miasto, które jest właścicielem obiektów.

Na piątkowej konferencji prasowej przedstawiono nowego sposobna strategicznego Warty Poznań. Została nim firma TOTALbet Zakłady Bukmacherskie.

– Bardzo się cieszę z tej umowy i pozyskania sponsora strategicznego dla Warty Poznań. Przez ostatnie półtora roku wprowadziliśmy wiele zmian w klubie, ale brakowało nam sponsora, którego logo moglibyśmy prezentować w centralnym miejscu koszulek meczowych. Udało nam się pozyskać firmę TOTALbet i jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi – mówi Bartłomiej Farjaszewski, właściciel Warty Poznań S.A. – Używając języka z branży naszego sponsora: wierzę w to, że został dostrzeżony dobry kurs Warty Poznań, cieszymy się, że TOTALbet postawił na nas i mamy nadzieję, że szybko okaże się, iż był to dobry typ.

– Z tytułem sponsora strategicznego wiąże się duża odpowiedzialność, zwłaszcza gdy dotyczy to klubu z takimi tradycjami, jak Warta Poznań. Cieszymy się, że dołączamy do Zielonej Rodziny. Mam nadzieję na wspólny rozwój i że wkrótce razem zagramy w Ekstraklasie – komentuje wiceprezes zarządu TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Marcin Giera.

Front strojów, w których swoje mecze rozgrywa Warta Poznań, był wolny przez niemal cały ubiegły rok. W ostatnich meczach rundy jesiennej tego sezonu „Zieloni” występowali w koszulkach z kodem QR, symbolem akcji #WARTObudować. Umowa z firmą TOTALbet Zakłady Bukmacherskie to efekt tej właśnie kampanii. – Cieszymy się, że biznes pozytywnie odpowiada na ofertę naszego klubu, czego zwieńczeniem jest zawarte właśnie porozumienie. Chcielibyśmy żeby był to sygnał dla rynku, że Warta Poznań to klub z bogatą historią, dużym potencjałem sportowym i ciekawymi projektami marketingowymi – podkreśla Jarosław Żubka, dyrektor ds. marketingu i komunikacji Warty Poznań S.A.

źródło: własne/warta poznań

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi