Warta Poznań spadła z Ekstraklasy. Pozbawiła się tym samym nowego trenera?

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Mariusz Misiura był już dogadany z Wartą Poznań, ale finalnie może nie dojść do tego transferu. Wszystko przez spadek drużyny do Fortuna I Ligi.

Nie tego spodziewali się kibice Warty Poznań. Podopieczni Dawida Szulczka przegrali z Jagiellonią Białystok 0:3. Na ich nieszczęście jednocześnie Korona Kielce pokonała Lecha Poznań. To oznacza, że to Scyzoryki utrzymały się na najwyższym szczeblu rozgrywkowym kosztem ekipy z Wielkopolski.

To jednak nie koniec kłopotów Warty. Jak wcześniej ogłoszono, z posadą trenera żegna się Dawid Szulczek. Jego miejsce zająć miał Mariusz Misiura. Trener Znicza Pruszków wykonał swoją pracę i utrzymał drużynę w I lidze. Uznał, że pora na nowe wyzwania i miał awansować szczebel wyżej. Tak też zawarto w kontrakcie. Wobec spadku klubu z Poznania, przybycie Misiury stoi pod znakiem zapytania.

– Warta Poznań może zostać bez Ekstraklasy i… trenera. Jeśli spadnie, to Mariusz Misiura najprawdopodobniej nie poprowadzi tej drużyny. Wynika to ze wcześniejszych zapisów – pisze na X Dominik Pasternak z TVP Sport.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.